DŮLEŽITÉ INFO k fungování hodin v Jirnech

Milé sportovkyně a sportovci,

od 11.10.2021 budeme moci začít cvičit v malé tělocvičně v nové ZŠ Jirny. Cvičení bude probíhat v pondělí v čase 19:15 – 20:10 a ve čtvrtek v čase 19:00 – 19:55.

Možnost využít tělocvičnu školy je ale spojena s dodržováním podmínek školy. Do školy budeme vpuštěni hromadně 5 minut před začátkem správcem, který za námi opětovně zamkne. Což znamená, že je opravdu potřeba přijít včas, jinak se do budovy nedostanete. Bude nám vyčleněna jedna konkrétní šatna. Dále je třeba mít vhodnou obuv, hlavně aby nevznikaly na podlaze v tělocvičně černé šmouhy.

S ohledem na covid jsem bohužel nucena (podmínka školy) od Vás všech mít doloženo potvrzení o očkování nebo čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Tento seznam musím odevzdávat škole. Ráda bych Vám toto co nejvíce zjednodušila, proto připravím své prezenční papíry, tak abyste jen do nich doplnili nezbytné informace a stvrdili svým podpisem.

Omlouvám se za tuto administrativu.

Vstup do budovy nebude hlavním vchodem, ale z pravého boku školy. Před školou je možnost parkovat.

Vzhledem k tomu všemu jsem byla nucena zkrátit hodinu na 55 minut a to jak v Jirnech, tak v Klánovicích. Děkuji všem za pochopení a budu se na Vás těšit na hodinách.

V případě jakýkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Hana