JEDEME na plno

Milí příznivci pohybu,

ráda bych Vám oznámila, že od pondělí 18.5. už zase můžeme cvičit naplno, opět jsou otevřeny všechny veřejné hodiny – ponděky a čtvrtky v Jirnech a středy v Klánovicích.

Co se týká omezení, ráda bych Vás požádala, zda byste si mohli nosit vlastní cvičební podložky. Samozřejmě i nadále budu s sebou vozit i své, takže pokud doma nemáte, nic se neděje. Jen by mi to velmi vypomohlo, protože je musím po každém cvičení umýt a vydezinfikovat. Dezinfekci na ruce budu mít vždy pro Vás připravenou. Ještě požádám, pokud to bude možné, přijít ve sportovním oblečení rovnou.

Menší omezení nás bude čekat v Jirnech a to počet cvičících. Zatím bohužel přesně nevím, kolik čtverečních metrů má pohybová místnost, takže v pondělí doměřím. Přesto Vás požádám, abyste si pondělní místo zarezervovali buď mailem nebo SMS.

Ráda bych Vám všem, co jste využívali videa na cvičení, poděkovala za Vaše ohlasy, které nás moc těšily. Věřím, že možná ještě někdy některé z videí využijete, a proto je na stránkách zatím ponechám.

Těším se na shledání.

Hana