Profil

Ahoj, vítejte.

Jmenuji se Hana Benešová. Narodila jsem se v Praze.

K pohybu jsem měla vždy blízko: v dětství jsem 8 let závodila jako moderní gymnastka.

Po maturitě jsem dokončila denní studium na VŠE.

V průběhu mateřské jsem si udělala kurz „trenér 2.třídy“ pro sportovní aerobik.

Mezi mé svěřence patřil např. pár Radka Hanáková a David Huf, pod mým vedením se v roce 1999 stali mistry světa. Dále Katka Dobešová, mnohonásobná vícemistryně ČR a první smíšený tým sportovního aerobiku u nás (s Vaškem Muškou), který se umístil v roce 1995 na ME, konaném v Praze, na 5.místě.

V roce 2000 jsem s manželem Martinem a dětmi (Dalibor a dvojčata Berenika a Malvína) odcestovala pracovně do Turecka (Ankara). Zde jsme strávili nádherných 9 let. A v Ankaře se v roce 2006 narodil náš nejmladší syn Mikuláš.

Pohybu jsem měla možnost věnovat se i v Turecku. Fitness centra a kvalita lektorování jsou tam na vysoké úrovni.

Po návratu jsem se fitness začala věnovat naplno, absolvovala jsem odborné semináře a školení a po složení zkoušek získala příslušné certifikáty a praxi. To mě opravňuje vést lekce bodystylingu a dalších různých forem aerobiku (P-class, AE-class, Body form, Funkční intervalový trénink, Kruhový trénink, Step, TRX, Bosu, Gymstick, Dance, ….).

Důležitou aktivitou je získání certifikátu „Osobní trenér“ (Certifikát Fitness Instructor), kdy se Vám mohu věnovat zcela individuálně, dle Vašich potřeb a požadavků.

Dalším krokem bylo pořízení špičkového zařízení Miha Bodytec s jedinečnou HI-TECH revoluční metodu Elektro Myo Stimulace (EMS – elektrická stimulace svalstva), které umožní procvičit šetrně a účinně všechny svaly. Velkou předností je časová úspora, jen jednou týdně 20 minut.

 

Své vzdělání se snažím stále rozšiřovat dalšími specializovanými kurzy a školeními. Největší radost mám, když jsou spokojeni moji klienti. Oni a jejich chuť si se mnou zacvičit, mě neustále nutí si dále rozšiřovat obzory v oblasti fitness.