Recenze

Recenze, vzkazy a příspěvky

Zde můžete zanechat Váš vzkaz nebo hodnocení.

Odeslat recenziPo kliknutí na políčko „create your own review“, vyplňte své kontaktní údaje a text zprávy, kterou mi chcete zanechat.

Před odesláním prosím potvrďte, že nejste robot.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 8 reviews
by Bára Zemanová on Hana Benešová - osobní trenér
radost

Už pár let chodím k Hance na její lekce cvičení. S Hankou mě její lekce neskutečně baví, protáhne a zpevní celé tělo. Líbí se mi také, že nelpí na tom, abychom cvičili všichni stejně, hezky každý dle svých limitů a dle svého tempa. Občas se mnou zajde i můj manžel a ten je také rád, že konečně cítí i svaly, které na kole nebo při běhu nepoužívá. Domů chodím po cvičení často unavená, ale zároveň nabitá energií😊 Cvičení mi dělá radost a posouvá mě dál, cítím se po něm moc dobře a to hlavně díky Hance a jejímu přístupu k pohybu. Moc děkuji😊

Milá Báro,
moc děkuji za pochvalná slova. Jsem ráda, když ze cvičení odcházíte nejen příjemně unavené, ale i nabité energií. Navíc je pro mě velkou ctí, že na cvičení občas zajde i Tvůj manžel Petr a i on se cítí lehce unaven.
Budu se na Vás oba těšit zase ve svých hodinách. A budu se i nadále snažit připravovat různorodá cvičení, aby Vás všechny stále bavila.
Hana

by Pavla Koudelková on Hana Benešová - osobní trenér
poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala naší skvělé cvičitelce Hance za úžasné hodiny a to nejen veřejné, ale hlavně ty soukromé. Nějak mi nedošlo, že přestože ji děkujeme a chválíme po každém cvičení, jsme přeci jen už uzavřená skupinka cvičenek a cvičenců a třeba někdo váhá, zda si jít s Hankou zacvičit. Sportuji a cvičím (s přestávkami, kdy jsem měla malé děti) prakticky od svých 18 ti let a zkusila jsem opravdu všechno možné, tedy mám srovnání. Hanka je nejen super cvičitelka, velký profesionál, ale i úžasný člověk, plný elánu a energie. Veřejné hodiny jsou pokaždé trochu jiné, ale vždycky skvěle připravené a myslím, že všechny odcházíme spokojené a příjemně unavené. Co se týká soukromých hodin - tak na ty já nedám dopustit. Nikdy jsem neměla lepší fyzičku než teď, kdy už asi 3 roky chodím k Hance cvičit 1x týdně. Ke všem klientům má individuální přístup (vím to, s Hankou cvičí i manžel :)) na každou hodinu je 100% připravená, pokaždé vymyslí něco nového, nikdy nemá špatnou náladu, nic neodflákne, používá spoustu pomůcek a na konci vás úplně skvěle protáhne. Hani ještě jednou moc díky a pokud mě síly neopustí, nezbavíš se mě. :))

Pavlo,
moc děkuji za tak velkou chválu, až jsem se červenala.
Mám radost, pokud Tě (i ostatní) cvičení baví. Protože každý pozitivně naladěný klient mi dodá spoustu energie a chuti do další práce.
Těším se na další spolupráci.
Hana

Cvičení venku

Cvičení s Hankou - a to jak na jejích veřejných hodinách během školního roku, tak na jejích privátních hodinách, a nyní nově během prázdnin i u Hanky na zahradě, není jen pro dnešní dobu typické "komerční" cvičení typu přijď, zaplať, odcvič, odejdi. Hanka nabízí nad toto vše profesionální a přátelskou nadstavbu v podobě poradenství na míru, osobního přístupu a angažovanosti (často i celé rodiny 🙂 ), což činí z jejích hodin mnohem víc než jen čistý sportovní zážitek. A to je přístup, který je k nezaplacení.

Milá Evo,
moc děkuji za pochvalná slova. Jsem ráda, když se cvičení líbí a spokojenost všech zúčastněných je pro mě největší odměnou. Navíc cvičit s takovým nadšencem do pohybu, jako jsi Ty, je obrovská radost a potěšení. Děkuji Ti. 😀

by Lenka Lukešová on Hana Benešová - osobní trenér
Perfektní cvičení, které všude chválím

Už samotné setkání s Hankou je velmi příjemné. Je moc milá a na cvičení vždy perfektně připravená. Lekce jsou nápadité, s mnoha pomůckami i bez, zábavné a nezřídka i velmi veselé. Už se zase na Hanku a na její cvičení těším:o)

Díky, Lenko, za pochvalná slova, moc si toho vážím a i nadále se budu snažit, aby cvičení bylo pro vás všechny nejen veselé, ale i prospěšné.
V září naviděnou. :-))

Poděkování paní Hance

Velké poděkování za rozmanité hodiny aerobiku patří naší milé a úžasné cvičitelce paní Hance. Řadí se mezi profesionály, kteří rozumí své práci a kterou práce těší. Na jejich hodinách cvičení panuje vždy příjemná, přátelská atmosféra. Ke každé z nás má individuální přístup a diskrétně nás při cvičení upozorní na chyby (špatné držení těla, nesprávné dýchání, nebo nesprávně provedený cvik). Má obdivuhodnou fyzickou zdatnost a svou pozitivní energií nás dokáže vyhecovat ještě více k intenzivnějším výkonům. Pečlivě se na každou hodinu aerobiku připravuje a žádná hodina s paní Hankou není stejná, ať se to týká choreografie, posilovacích cviků nebo hudby. Na společných hodinách se vždy všechny nahlas zasmějeme a odcházíme sice úplně zničené, ale spokojené. Moc Ti Hani děkujeme, že se nám věnuješ a motivuješ nás k tomu, aby nám pohyb přinášel radost. Jsme rády, že Tě máme. 🙂 Lenka

Milá Lenko,
děkuji moc za Tvůj názor a za pochválení.
Velmi si toho vážím a musím říci, že veřejné večerní hodiny mám moc ráda a vždy se na ně těším.
Všechny si zasloužíte ohromné uznání, jak do cvičení jdete naplno a jste stále lepší a lepší.
Že je na hodinách i dost smíchu je nejen má zásluha, ale i Vás všech, zvláště Tvá.
Díky a budu se těšit zase v září.
Hana

TOP cvíčo

Na první hodině jsem zjistila, že neumím při cvičení správně dýchat, nikdy bych neřekla jak je to důležité. Teď už JO! Děkuju Hance za každou hodinu! Doporučuju všem maminkám a těhulkám! Individuální přístup, skvělá atmosféra, těším se na další hodiny s Tebou! Jitka

Díky, Jitko, za milá slova. Máš pravdu dýchání je důležité a jsem ráda, že Ti osobní trénink se mnou něco přináší.
Těším se na další hodiny s Tebou. Hana

názor cvičenky

Ahoj. Chtěla bych touto cestou Hance vyjádřit svůj velký dík. Sport mám velice ráda, ale nikdy jsem nebyla fanouškem posiloven. Proto jsem hledala něco v komornějším prostředí, kde by na mě při tréninku nekoukalo dalších 20 lidí (ženy to jistě chápou) a nesledovali, jak mi to nejde a jak se trápím. Našla jsem, bonusem navíc se stala právě trenérka Hana. Její neustálá motivace mě nutí jít až na samou hranici sebe sama a občas i kousek za ní. To je pro mě to nejdůležitější, když si po tréninku můžu říct: „Mákla jsem si a dala do toho vše!“. Jsem profesí fyzioterapeut a tak vím, jak je těžké pohyb vykonávat správně. Cvičení pod dohledem Hanky splňuje veškeré mé představy ideálního cvičení. Hanka naprosto dokonale rozumí své práci, práci s tělem i tělu a její individuální přístup je samozřejmostí. Všem, kteří ještě váhají, či o čemkoliv pochybují, neváhejte. Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk začít. A s Hankou bude začátek mnohem lehčí.Lenka

Děkuji, Lenko, za Tvá pochvalná slova. Jsem potěšena, že Tě cvičení baví a vážím si Tebe i Tvého aktivního přístupu ke každé naši společné hodině. Navíc i pro mě jsou naše hodiny hodiny velkým přínosem a těším se, že jich ještě velké množství absolvujeme.
Díky. Hana

Osobni trenink a EMS

Ahoj,s Hankou pracuji druhym rokem a ze spoluprace mam velikou radost. Nejsem typ, ktery je schopen pravidelne a dlouhodobe chodit do nejakeho verejneho fitka a uzivat si to. Na druhou stranu mam rad pohyb a kvuli pracovnimu vytizeni mam pouze omezeny cas, kdy se muzu venovat peci o svou telesnou schranku. 1x tydne tenis s prateli mi nastacil, a proto jsem se rozhodl na zakladei doporuceni, zacit spolupracovat s Hankou.Naprosto mi vyhovuje individualne sestaveny plan - casovy i vykonostni. Zacinal jsem s jednou treninkovou jednotkou tydne, nyni mam 2 tydne. Hanka je naprosty profesional, ktery ma kazdou hodinu vyborne pripravenou, strasne mi vyhovuje slozeni treninku - vzdy poctive rozcviceni se strecinkem, potom samotna treninkovkova jednotka a na zaver poctive uvolneni a kvalitni strecink. Cviceni je postavene na cvicich, kde pouzivam pouze vahu vlastniho tela v kombinaci s pomuckami jako je napr. bossu (pulmic :)..) nebo TRX. Nove jsme do treninku zaradili praci s EMS (pouzivame cca 1-2x za 14 dnu).Ze spoluprace mam uprimnou radost, protoze Hanka je prijemny clovek, vzdy cvici se mnou, opravuje me (to je strasne dulezite, pokud chcete delat veci spravne) a ja vidim vysledek na sobe (kompletni zpevneni postavy, skvele protazeni pred i po cviceni), lepsi nalada).Pokud se sebou chcete neco delat a nelakaji vas verejna fitka, nevahejte a jdete do toho, dokud ma Hanka kapacitu!Dekuji. Pavel

Děkuji moc za pochvalu, velice si toho vážím.
Spolupráce s Tebou, Pavle, je skvělá, plná pohody, protože jsi velmi pozitivní člověk.
Díky a budu se snažit i nadále, aby sis společné tréninky užíval.