Videa – cvičíme doma

 

 

 

 

 

Vítejte na stránce „Videa – cvičíme doma“,

vzhledem k „podivné době“, kdy se již podruhé v tomto roce nemůžeme scházet na společných veřejných hodinách a ani nemohu vést normální osobní tréninky v mém studiu, bych Vám ráda společně s Berenikou nabídla kromě již jarních videí i nová podzimní, venkovní 😀

PODZIMNÍ VIDEA :

21 Video – nohy + ruce   https://youtu.be/OSiZqIfs-0U

22 Video – celé tělo   https://youtu.be/YaMZSoZFsms

23 Video – celé tělo   https://youtu.be/Ll4wqwfwKCA

 

JARNÍ VIDEA :

01 Úvodní video cvičení – celé tělo   https://youtu.be/qdyew_cy3dU

02 Cvičení – nohy a břicho  https://youtu.be/CxCDXDA0_p8

03 Cvičení – ruce, záda a břicho  https://youtu.be/9P70T-Z8OGo

04 ABS (břicho)  https://youtu.be/vhnVC0qgAo4

05 Tabata  https://youtu.be/b8wsCDcQHEw

06 Strečink  https://youtu.be/BWg8BxQZ6z4

07 Speciál – kardio, nohy a (břicho)  https://youtu.be/Lt0jJBl8Nkc

08 Speciál – kardio, ruce a (břicho)  https://youtu.be/c2_bRg05kb8

09 Cvičení – nohy (břicho lehce)  https://youtu.be/FFMUZFRmXBk

10 Cvičení –  celé tělo 2 (overball, joga blok)  https://youtu.be/pHxHWM4Ul2c

11 Kruhový trénink (činky + gumičky)  https://youtu.be/97ArqrFEXWA

12 ABS 2  https://youtu.be/yep_cR7FeB0

13 Tabata 2  https://youtu.be/VNsE3rRNTsI

14 Cvičení – nohy, zadek a břicho (overball)   https://youtu.be/jj8UcKzh8aA

15 Extra – cvičení na velkém míči  https://youtu.be/Hj0Lra6rAxo

16 Cvičení –  celé tělo 3  https://youtu.be/kZRZ_ze-Gz0

17 Extra – cvičení s válcem (90cm)  https://youtu.be/YgcDfyHGcNk

18 Kruhový trénink 2  https://youtu.be/lBKa9IDd8Tw

19 Kruhový trénink 3  https://youtu.be/Cp9QMpuRMP4

20 VENKOVNÍ cvičení – celé tělo 4  https://youtu.be/eDb49Lul3q8

🙂  😀  🙂

Udělaly jsme společně s Berenikou půlhodinová (někdy trochu delší) videa se cvičením.

První video je úvodní na celé tělo.

Druhé je zaměřeno trochu více na nohy a proloženo cviky na bříško.

Třetí Vám pomůže posílit ruce nejen cvičením kliků, ale i využitím činek (lahve), ručníku a židle. Samozřejmě jako obvykle nezapomínáme na naše břišní svaly.

Čtvrté video už je jen na břicho, znáte z běžných hodin. Jen systém uspořádání je trochu jiný. Věřím, že toto video bude zvláště oblíbené. Nás s Berenikou stálo mnohem více úsilí, protože se nepodařilo nahrát naráz a my to s Berenikou (bohužel) zjistily až na konci, takže jsme si mákly o něco více (bude vidět i na videu) 🙂 Tímto se chci omluvit za trochu zhoršenou kvalitu (kolísá jas) a za konec kde jsme bez hlav 🙂 Je to prostě autentické.

Páté video – Tabata v upraveném provedení. Zůstává 20 sekund cvičím, 10 sekund pauza, ale jen dva cviky v bloku a zopakuji 4x. Bloků celkem 5. Máte vždy na výběr těžší a lehčí variantu. Užijte si cvičení, jako Berenika a já.

Šesté – Strečink, protahování. Jen pro uvolnění a zklidnění. Kdykoliv si ho po cvičení můžete zařadit a nebo jen pro protažení těla samostatně.

A přidáváme tzv. „Speciály“ pro zpestření.

Sedmé video – „Speciál“ – je to formou intervalového cvičení 45 sekun cvik a 10 sekund pauza. Sedmé video je zaměřené na kardio a nohy (6x kardio a 12x nohy). Na konci videa cviky na břicho.

Osmé – „Speciál“ opět formou intervalového tréninku, stejně jako sedmé. Rozdíl je v zaměření, tentokrát jsou to ruce, takže se naklikujete 🙂 A jako vždy nezapomínáme na bříško.

Deváté video – zaměřeno pouze na nohy. Procvičíte jak vestoje, tak vleže, žádné poskoky. Bříško je tentokrát dotčeno velmi zlehounka.

Desáté – celé tělo s využitím overballu a joga bloku. Jen se omlouvám za kvalitu, zkoušely jsme kameru, ale jednak se to rozkouskovalo na tři části, takže jsme musely (přesněji Berenika) spojovat a za další kvalita je mnohem, mnohem horší. Vrátíme se k mobilu.

Jedenáctka – „Speciál“ – kruhový trénink. Používáme činky a gumičky. Jedná se o dva kruhy, které buď můžete cvičit za sebou i vícekrát nebo si vybrat jeden a zacvičit několikrát za sebou. Omlouváme se, cca od poloviny 35. minuty do 38. minuty musela Berenika stáhnout úplně zvuk, protože tam hrála písnička, která je u nás zablokovaná, takže video kvůli tomu nešlo přehrát. Cviky ale vidíte, tak to určitě zvládnete 🙂

Dvanácté – ABS 2. Malinko jiné aranžmá, než jste zvyklé. 3 bloky, v každém 8 cviků a čas lehce delší než obvykle (45 sekund + 10 pauza), jednotlivé bloky zakončeny „Tyránkem“.

Třinácté – Tabata 2. Po týdenní pauze si užijte další Tabatu.

Čtrnáctka – opět zaměřeno více na nohy, zadek a břicho, použití i overballu. Jak sami uvidíte, trochu nás vypeklo náhrávání a teprve po celém odcvičení jsme zjistily, že se náhrálo jen 12 minut, což znamenalo odcvičit nenahranou část znovu a to hned. Proto můžeme v některých pasážích vypadat už unaveněji 😛 🙁

Patnácté video – „EXTRA“ – tentokrát cvičení na velkém míči. Uvědomuji si, že toto video nevyužijete všichni, ale věřím, že Vás nebude ani tak málo.

Šestnácté video – pohodička, celé tělíčko si procvičíte.

Sedmnáctka – „EXTRA“ – cvičení s válcem. Uvědomuji si, že ho všichni nemáte, ale určitě také vím, že je Vás dost, co ho mají. Válec můžete využít nejen pro relax, ale i jak uvidíte na videu pro posilování a zpevňování středu těla. Třeba někteří z Vás tím budou inspirováni ke koupi. Vřele doporučuji. 🙂

Osmnácté video – další kruhový trénink – 10 cviků 3x dokola, časový interval 40 sekund:10 sekundám. Samozřejmě ho můžete jet i vícekrát dokola 🙂

Devatenáctka – opět kruhový trénink a je docela výživný. A můžete ho jezdit dokola dle libosti. My žabařky 😀 jsme ho sjely 2x celý a třetí jen polovičně. Ale Vám věřím, že to dáte i víckrát 🙂 a Vy, kdož to dáte víckrát, nám určitě dejte vědět. Budeme se těšit.

Dvacáté video – je netradiční prostorem ve kterém cvičíme, jsme venku. Jinak je to na celé tělo bez pomůcek a bez strečinku na konci, kdy spoléháme na Vás, že ho již zvládnete samostatně. 🙂

Kombinujte videa dle svých požadavků a chuti. Nepřepínejte se zbytečně.

Přeji mnoho zdraví, sil a trpělivosti v této složité situaci. Opatrujte se a dávejte na sebe pozor.

Hana